Firma Dotfusion powstała w 2012 roku i zajmuje się realizacją projektów internetowych. Opracowujemy i tworzymy aplikacje bazodanowe oraz wdrażamy gotowe systemy. Oferujemy pomoc przy realizacji projektów dofinansowanych z Unii Europejskiej, a także świadczymy stałą obsługę dla naszych Klientów. KREATYWNOŚĆ TO WYMYŚLANIE, EKSPERYMENTOWANIE, WZRASTANIE, RYZYKOWANIE, ŁAMANIE ZASAD I DOBRA ZABAWA.

ZOBACZ OFERTY

Naszym głównym celem jest dostarczanie celnych i skutecznych rozwiązań rekrutacyjnych. Jest to miejsce, gdzie pracodawcy mają odnaleźć specjalistów a specjaliści mają znaleźć pracodawców. Firma powstała w odpowiedzi na potrzebę obniżania kosztów rekrutacyjnych przedsiębiorstw z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

ZOBACZ OFERTY

Jeżeli prowadzisz firmę i chciałbyś zatrudnić wykwalifikowanych pracowników z Polski, pomożemy Ci znaleźć odpowiednich ludzi. Napisz do nas, a znajdziemy potrzebnych Ci pracowników w naszej bazie. Zawiera ona już ponad 1500 kandydatów wykwalifikowanych w różnych dziedzinach, m. in. elektryków, spawaczy, lakierników samochodowych, hydraulików i malarzy, gotowych podjąć pracę na terenie Unii Europejskiej.

ZOBACZ OFERTY

Agencja Pracy Diwa Personalservice działa na międzynarodowym rynku pracy od 35 lat. Naszym celem jest zadowolenie pracowników, których rekrutujemy oraz ich pracodawców - naszych klientów biznesowych, którym proponujemy nowoczesne rozwiązania kadrowe.

ZOBACZ OFERTY

Nasze działania ukierunkowane są na zaspokojenie potrzeb naszego Klienta, obraną politykę realizujemy w oparciu o poniższe zasady: indywidualne podejście do klienta, korzystna relacja jakości do ceny, wieloletnie doświadczenie w branży rolniczej.

ZOBACZ OFERTY

QuickJobs.de jest niemiecką firmą pośrednictwa pracy dla osób wszystkich grup zawodowych, zainteresowanych podjęciem pracy w Niemczech i innych krajach niemieckojęzycznych. Proponujemy zatrudnienie bezpośrednio u zagranicznego pracodawcy!

ZOBACZ OFERTY

Phenix sp. z o.o. - Agencja pośrednictwa pracy działająca na rynku od 2015 roku

ZOBACZ OFERTY

INSPICON sp. z o.o. - Nadrzędnym naszym celem jest zapewnienie realizacji wysokiej jakości usług wykonawstwa montażu i remontów urządzeń przemysłowych w oparciu o sprawne zarządzanie i traktowanie klientów zgodnie z ich oczekiwaniami, a tym samym dostarczanie naszym Klientom maksymalnej satysfakcji z współpracy z Nami.

ZOBACZ OFERTY

i-Work jest międzynarodową agencją zatrudnienia. Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy na rynku polskim jak i międzynarodowym. Dostarczamy pracowników do krajów unii europejskiej jak również pracowników z Ukrainy do pracy w Polsce. Naszą misją jest dostarczenie odpowiednich pracowników do sektorów produkcyjnych, przemysłu,rolnictwa, dostarczamy również pracowników z sektora medycznego i budowlanego.

ZOBACZ OFERTY

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 17 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

ZOBACZ OFERTY

Blue Line - Wspólnie z naszymi oddanymi lokalnymi partnerami zapewniamy wykwalifikowaną i opiekuńczą opiekę i personel pielęgniarski z Europy Wschodniej w celu zapewnienia niezawodnej całodobowej opieki w domu. Dzięki naszym kompetencjom, wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie usług opiekuńczych i pielęgniarskich oraz ogólnoeuropejskiej sieci partnerskiej dokładamy wszelkich starań, aby jak najwięcej rodzin mogło korzystać z tego ludzkiego i niedrogiego rozwiązania. Aby móc zaoferować naszym klientom różnorodną ofertę, współpracujemy z oddanym zespołem kompetentnych pracowników. Wspieramy naszych klientów w poszukiwaniu odpowiedniej pielęgniarki i jesteśmy dostępni jako kompetentny partner z radą i działaniem.

ZOBACZ OFERTY

FACH WORK – pośredniczymy w legalnym i bezpiecznym zatrudnieniu w Niemczech! Posiadamy Certyfikat nadany przez Marszałka Województwa Śląskiego, o numerze 23085. Jesteśmy Agencją pracy za granicą świadczącą usługi pośrednictwa pracy w Niemczech dla fachowców branży budowlanej. Naszym celem jest poszukiwanie kandydatów do pracy z odpowiednimi kwalifikacjami, spełniającymi oczekiwania potencjalnych pracodawców niemieckich za godne wynagrodzenie. Przez cały okres zatrudnienia, służymy pracownikom pomocą w relacjach z pracodawcą. Nasze kompetencje zawodowe pozwalają nam działać rzetelnie i profesjonalnie. Zapraszamy do skorzystania z naszych ofert pracy.

ZOBACZ OFERTY