Pracownik produkcji

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

16/09/2020

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski, Polska

Branża

Produkcja

Forma zatrudnienia

Umowa na pracę na czas określony

Opis oferty

Zadania:

montaż drobnych elementów na linii (taśmy, kable, naklejki itp.)

Wkręcanie śrub

Pakowanie TV do kartonu

Testowanie oprogramowania

Nasze oczekiwania:

dokładność,

odpowiedzialność

mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej

Oferujemy:

umowa o pracę na pełen etat

praca w systemie II-zmianowym (6:00-14.00; 14:00-22:00), możliwa praca na zmianę nocną

wynagrodzenie: podstawa 2700 brutto

premia dodatkowa: 300 żł brutto

darmowy transport do pracy dla osób spoza Gorzowa Wielkopolskiego

dofinansowanie 50% do posiłków

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Za naszym pośrednictwem w 2017 roku pracę znalazło 30 000 osób w całej Polsce. Oferujemy pracę dorywczą, tymczasową i stałą. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach programu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością. Jesteśmy właścicielem portalu strefajob.pl, dzięki któremu zapiszesz się na krótkoterminowe zlecenie bez wychodzenia z domu. W Job Impulse każdy znajdzie pracę dla siebie. Pracuj z nami i bądź, kim chcesz!

Dla naszego Klienta, międzynarodowej Firmy, która prężnie działa w obszarze nadruku na produktach reklamowych poszukujemy pracowników