Analityk BI (rekrutacja online)

PZU

10/06/2021

Lokalizacja

Warszawa, Polska

Branża

Inne

Forma zatrudnienia

Inny

Źródło

Adzuna

Opis oferty

Twoje zadania:

  • analiza potrzeb klientów wewnętrznych w zakresie zapotrzebowań zgłaszanych do Hurtowni Danych,
  • tworzenie i rozwijanie modeli i procesów, np. budowanie dedykowanych Data Mart’s zorientowanych na wielowymiarową analizę ofert/sprzedaży czy system transferu danych do UFG (STUFG), albo przetwarzanie danych w czasie zbliżonym do rzeczywistego (FastReporting),
  • zbieranie wymagań biznesowych, tworzenie specyfikacji, rozwijanie procesów raportowych w obszarze majątkowej hurtowni danych Grupy PZU,
  • tworzenie dokumentacji powykonawczej.

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • masz co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku - hurtownia danych, BI, analiza danych, CRM,
  • posługujesz się językami SAS 4GL i SQL,
  • znasz narzędzia SAS (DI, EG, VA, WRS, Viya),
  • jesteś skrupulatny, dociekliwy i myślisz analitycznie,
  • komunikujesz się w przejrzysty sposób.

Korzyści dla Ciebie:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych,
  • opieka medyczna w PZU Zdrowie,
  • program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU,
  • benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe,
  • praca ciekawym środowisku scrumowym (SAS + Oracle).

Nie czekaj i zgłoś się już dziś