Koordynator ds. Sprzedaży Online (e-commerce)

PZU

26/02/2021

Lokalizacja

Warszawa, Polska

Branża

Inne

Forma zatrudnienia

Inny

Źródło

Adzuna

Opis oferty

Twoje zadania:

  • Przygotowanie i realizacja planu sprzedażowego w kanale online oraz raportowanie efektywności prowadzonych działań;
  • Koordynacja i realizacja działań sprzedażowych, w tym optymalizacja ścieżek sprzedażowych, analiza potrzeb klienta oraz inne działania wynikające z przygotowanego planu;
  • Realizacja działań x-sellowych poprzez wykorzystanie baz klientów TFI oraz Grupy PZU;
  • Współpraca przy wdrażaniu działań marketingowych i komunikacyjnych;
  • Inicjowanie wdrożeń produktowych i funkcjonalnych zwiększających efektywność sprzedaży;
  • Opracowanie koncepcji nowych metod sprzedaży poprzez rozwiązania mobilne i internetowe.

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Masz minimum 3 lata doświadczenia w obszarze e-commerce, zarządzania sprzedażą w kanale online, w szczególności w sektorze finansów;
  • Posiadasz wyższe wykształcenie: zarządzanie, finanse, ekonomia, marketing, sprzedaż;
  • Znasz techniki oraz narzędzia sprzedażowe, w szczególności zakresie pozyskiwania klienta w kanale online;
  • Posiadasz wiedzę praktyczną z zakresu e-commerce, UX, modelowania procesów sprzedażowych;
  • Masz umiejętności analitycznego i krytycznego myślenia;
  • Dobrą organizację pracy oraz poczucie odpowiedzialności za realizację wyznaczonych celów;
  • Bardzo dobrze znasz pakiet MS Office.

Korzyści dla Ciebie:

  • Praca w strategicznym projekcie TFI PZU SA;
  • Umowa o pracę na czas określony w projekcie InPZU;
  • Atrakcyjny system wynagradzania;
  • Profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych;
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie;
  • Program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU;
  • Benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa.

Nie czekaj i zgłoś się już dziś