Administrator IBM DB2

Comarch

24/10/2020

Lokalizacja

Kraków, Polska

Branża

Informatyka

Forma zatrudnienia

Inny

Źródło

Adzuna

Masz doświadczenie jako administrator baz danych? Znasz lub chcesz bliżej poznać technologię DB2 LUW? Sprawdź naszą ofertę! Poszukujemy osób z doświadczeniem w pracach utrzymaniowych i wdrożeniowych przeprowadzanych we współpracy z klientem. Oferujemy pracę przy jednym z największych projektów informatycznych w kraju. Nie czekaj, aplikuj już dziś!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe magisterskie informatyczne
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w administracji bazami DB2 LUW
  • Znajomość administracji systemów Linux i Unix
  • Doświadczenie w pracach wdrożeniowych przeprowadzanych na środowisku klienta
  • Umiejętność pisania skryptów shell
  • Dobra znajomość języka SQL

TWOJE ZADANIA

  • Administracja bazą DB2 LUW w zakresie utrzymania, odtwarzania i backupowania bazy
  • Obsługa zleceń tworzenia skryptów zapytań dla procedur i aplikacji na bazie DB2
  • Przeprowadzanie audytów środowisk produkcyjnych
  • Wsparcie analizy błędów w systemie

DLA CIEBIE

  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów