Pielęgniarki, ratownicy, asystenci medyczni

DAAR Personal Service GmbH

24/01/2022

Stawka

od 3000 €/miesiąc (netto)

Lokalizacja

Flensburg, Niemcy

Doświadczenie

Stanowisko

Pielęgniarka

Branża

Medycyna

Forma zatrudnienia

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Języki

Niemiecki (B1 - średniozaawansowany)

Zakwaterowanie

Tak

dodatkowe atuty kandydata
  • Certyfikaty Certyfikat językowy B1, Świadectwo ukończenia szkoły medycznej
Opis oferty

zadania

  • Poszukujemy pielęgniarek, ratowników oraz asystentów medycznych do pracy w Klinice na wyspie Sylt (przy granicy z Danią). Do obowiązków będą należeć:
  • profesjonalna opieka nad pacjentami
  • przygotowanie i pomoc w działaniach terapeutyczno-diagnostycznych
  • interdyscyplinarna współpraca ze wszystkimi oddziałami zajmującymi się leczeniem
  • pierwsza pomoc dla pacjentów pourazowych oraz w stanie krytycznym
  • monitorowanie i opieka nad pacjentami z różnych oddziałów
  • przygotowywanie dokumentacji medycznej

zapewniamy

  • bezpłatne zakwaterowanie
  • pracę w renomowanej klinice
  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • możliwość poszerzania kompetencji zawodowych
  • możliwe nadgodziny

oczekujemy

  • posiadania uprawnień do wykonywania zawodu medycznego
  • sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków
  • zaangażowania
  • empatycznego podejścia do pacjentów
Jeżeli prowadzisz firmę i chciałbyś zatrudnić wykwalifikowanych pracowników z Polski, pomożemy Ci znaleźć odpowiednich ludzi. Napisz do nas, a znajdziemy potrzebnych Ci pracowników w naszej bazie. Zawiera ona już ponad 1500 kandydatów wykwalifikowanych w różnych dziedzinach, m. in. elektryków, spawaczy, lakierników samochodowych, hydraulików i malarzy, gotowych podjąć pracę na terenie Unii Europejskiej.