Praca w Belgii ! Bez doświadczenia , bez języka

Interkadra Sp. z o.o.

07/12/2021

Stawka

13-14 €/godzina (brutto)

Lokalizacja

Antwerpia, Belgia

Doświadczenie

+ ekwiwalent żywieniowy 1,82 € / dzień, pod warunkiem przepracowania min 6h danego dnia +dojazdy według ilości pokonywanych kilometrów dziennie

Stanowisko

Magazynier

Branża

Prace magazynowe

Forma zatrudnienia

Umowa o pracę tymczasową

Zakwaterowanie

Tak

Wyżywienie

Tak

Rekrutacja online

Tak

Opis oferty

zadania

  • Do Twoich obowiązków będzie należało :
  • pakowanie,
  • układanie,
  • skanowanie,
  • sprzątanie,
  • naklejanie etykiet.

  • wypłata 10-tego każdego miesiąca na konto walutowe (może być polskie)
  • możliwość podpisania umowy online lub w centrum rekrutacyjnym - Kraków, Wrocław, Częstochowa, Warszawa, Katowice.
  • pierwsza umowa na okres 2 tygodni – następnie umowa jest przedłużana
  • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne w Hestii (dla chętnych)
  • możliwość zaliczki po przepracowanych 2 tygodniach,
  • praca po 8h dziennie w godzinach (6-14 i 14-22) w tym przerwa 30 minut,
  • możliwość długiego zatrudnienia- praca stała.

oczekujemy

  • Chęć wyjazdu za granicę z pełnym zaangażowaniem w zamian pracodawca chce zatrudnić pracownika bezpośrednio pod własną firmą:) Zapraszam do kontaktu: 731 510 550
Interkadra Sp. z o.o. Jesteśmy jedną z dziesięciu największych agencji pracy i doradztwa personalnego w Polsce. Od 2006 roku tworzymy rynek pracy w naszym kraju. Zatrudniamy ponad 20 000 pracowników rocznie. Z naszych usług korzystają zarówno duże międzynarodowe koncerny, jak i mniejsze przedsiębiorstwa z sektora MŚP. Realizujemy również szereg zleceń dla Klientów zagranicznych. Jakość naszych działań wyznacza portfolio Klientów, zadowoleni pracownicy oraz wdrożone standardy ISO 9001:2015. Misją firmy InterKadra Sp. z o.o. jest świadczenie najwyższej jakości usług związanych z wypełnianiem przyjętych zobowiązań poprzez dostarczenie personelu o wymaganych kwalifikacjach na czas i w odpowiedniej ilości. (Polityka Jakości czyt. więcej)