Kierowca kat. C - od zaraz - Niemcy - bez języka

Bernhard Maron Dienstleistung & Beratung

29/11/2021

Stawka

14.5-15 €/godzina (brutto)

Lokalizacja

Lipsk, Niemcy

Doświadczenie

1 rok

Stanowisko

Kierowca samochodów ciężarowych

Branża

Inne

Forma zatrudnienia

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Zakwaterowanie

Tak

Koordynator

Tak

Rekrutacja online

Tak

dodatkowe atuty kandydata
  • Prawo jazdy
  • Certyfikaty karta kierowcy, prawojazdy kat. C
Opis oferty

zadania

  • Rozwożenie produktów zakładu do poszczególnych klientów biznesowych
  • Załadunek i rozładunek auta, ładunek drobnicowy, paletowy
  • Przyjmowanie próśb klientów i przekazywanie ich do back office za pomocą nowoczesnego urządzenia rejestrującego
  • Dbanie o pojazd i sprawdzanie, czy jest zdatny do jazdy

zapewniamy

  • Punktualną wypłatę - zawsze 15 dnia kolejnego miesiąca
  • Pracę od poniedziałku do piątku: 8 - 10 godzin pracy oraz 45 minut przerwy
  • Niemiecką umowę o pracę

oczekujemy

  • Prawa jazdy C (C+E mile widziane)
  • Karty kierowcy
  • Nie wymagamy języka niemieckiego