Klaver- akcja przedświąteczna 2021- wyjazd już 2 grudnia zjazd na święta!

Klaver Sp. z.o.o

25/11/2021

Stawka

10.09 €/godzina (brutto)

Lokalizacja

Aalsmeer, Holandia

Doświadczenie

Stanowisko

Pracownik produkcji

Branża

Praca za granicą

Forma zatrudnienia

Umowa na pracę na czas określony

Zakwaterowanie

Tak

Dojazd

Tak

Koordynator

Tak

Wyjedź z Nami na akcję świąteczną. Ilość miejsc ograniczona. Nie zwlekaj i zapisz się na wyjazd już dziś.
Wyjazd na akcję świąteczną już 02-12-2021 a powrót 20-22 grudnia 2021.

Nie wymagamy znajomości języka angielskiego oraz doświadczenia. Nauczysz się wszystkiego na miejscu.

Zadzwoń do Nas już dziś i zapisz się na wyjazd:
Kamila: +48 570 901 414 dostępna od 8:00 do 18:00

Dominika +48 570 901 033 dostępna od 8:00 do 16:00

Klaver Sp. z.o.o Częstochowa ul. Gminna 131
Opis oferty

zadania

  • Praca polega na pakowaniu, sortowaniu kwiatów, bukiety ręczne, bukiety bandowe, kwiaty doniczkowe, planty, stroiki. Praca na hali produkcyjnej.

zapewniamy

  • Pracodawca oferuje:
  • opiekę polskiego koordynatora na miejscu
  • fajne warunki zakwaterowania ( domki )
  • dużą liczbę godzin
  • dojazd do/z pracy na terenie Holandii
  • organizację transportu z Polski do Holandii

oczekujemy

  • chęci i motywacji do pracy
  • dyspozycyjności do 20 grudnia
  • posiadania konta walutowego
Jako Pośrednictwo Pracy, już od kilku lat, niesiemy pomoc w znalezieniu odpowiedniej pracy za granicą Naszym Rodakom. To co nas wyróżnia to jakość, doświadczenie personelu, profesjonalizm, elastyczność w działaniu, oraz szybka i kompleksowa obsługa. Nasz sukces opieramy na zadowoleniu Klientów oraz Kandydatów wyjeżdżających za naszym pośrednictwem do pracy.Oferty które posiadamy są różnorodne i skierowane praktycznie dla każdego. Wspólnie tworzymy Klaver Team!