cieśla szalunkowy / zbrojarz

BET-SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

24/11/2021

Stawka

20-36 zł/godzina (brutto)

Lokalizacja

Warszawa, Polska

Doświadczenie

Stanowisko

Pracownik ogólnobudowlany

Branża

Budowa

Forma zatrudnienia

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Telefon kontaktowy: 575 013 684
Opis oferty

zadania

  • Zatrudnimy cieśli szalunkowych, zbrojarzy i pomocników. Budowy na terenie Warszawy i okolic.

  • wynagrodzenie netto DO RĘKI od 20 do 40 zł/h. Stawka uzależniona od umiejętności i zaangażowania. WAŻNE: przy wypłacie nie potrącamy za jakieś ZUS-y, podatki, narzędzia itd. Przy wypłacie nie obniżamy wynagrodzenia, bo pracownik jednak na taką stawkę nie zasługuje na jaką się umówiliśmy. To co było umówione zawsze zostaje wypłacone
  • premia 10%. Nie jest to żadna ściema, tylko faktyczna premia. Pracownik traci ją tylko w sytuacji gdy nie przychodzi do pracy i pije alkohol lub stosuje inne używki.
  • umowa o pracę. Umowa od pierwszego dnia, nie za miesiąc, nie za dwa, tylko tu i teraz.
  • polisa na życie w PZU jako ubezpieczenie grupowe pracowników
  • stała i ciągła praca nawet w okresie zimowym
  • możliwość zakwaterowania.
  • dla obcokrajowców organizujemy wszelkie zezwolenia. Tylko legalna praca
  • zapewniamy odzież ochronną, wyposażenie BHP i wszystkie narzędzia
  • zaliczki na koniec każdego tygodnia
  • wypłata zawsze w połowie miesiąca w piątki. WAŻNE: wypłata zawsze jest w umówionym terminie. Nie ma wymówek: że przelew nie przyszedł, że bankomat się popsuł itd.

oczekujemy

  • przychodzenia do pracy od poniedziałku do piątku
  • bycia trzeźwym i nie stosowania różnego rodzaje używek
  • sumiennej i uczciwej pracy
  • dbania o powierzony sprzęt i narzędzia
  • Nie obiecujemy złotych gór tylko uczciwą, stabilną pracę. W zamian oczekujemy tego samego.