Magazyn: produkty azjatyckie bonus 200€

Flexible Human Services

09/11/2021

Stawka

od 10.34 €/godzina (brutto)

Lokalizacja

Amstelveen, Holandia

Doświadczenie

Dieta/Premie

+ dodatek mieszkaniowy,

Stanowisko

Magazynier

Branża

Prace magazynowe

Forma zatrudnienia

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Języki

Angielski (A1 - początkujący)

Zakwaterowanie

Tak

Dojazd

Tak

Koordynator

Tak

Opis oferty

zadania

  • Praca magazynowa z produktami azjatyckimi - przygotowywanie zamówień , rozładunek kontenerów, układanie skrzynek, kartonów na palety.

zapewniamy

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  • możliwość pracy w parach
  • gwarancję godzin
  • wynagrodzenie zgodne z CAO klienta
  • wypłatę tygodniową
  • możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • mieszkanie spełniające standardy SNF w okolicy miejsca pracy
  • ubezpieczenie kolektywne
  • opiekę polskiego koordynatora
  • możliwość uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach językowych
  • extra bonusy za dowożenie współpracowników do pracy.

oczekujemy

  • W tym celu szukamy kogoś, kto:
  • potrafi pracować w zespole
  • jest gotowy podjąć pracę na okres kilku miesięcy (minimum 6 miesięcy)
  • posiada umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • ma wysoką motywację
  • posiada prawo jazdy kat. B-dodatkowy atut.
Flexible Human Services - Dobrze zorientowani w międzynarodowym pośrednictwie pracy. Już od 19 lat jesteśmy partnerem na rynku międzynarodowego pośrednictwa pracy. Firma, która powstała jako niewielki zespół w 2002 roku, rozwinęła i przekształciła się w profesjonalną organizację zatrudniającą codziennie ponad 2000 pracowników tymczasowych w przeszło 200 firmach. Z innowacyjnymi systemami, gruntowną wiedzą i metodą pracy spełniającą wymogi najbardziej rygorystycznych norm. Znamy się na zatrudnianiu pracowników tymczasowych i oddelegowaniu w sektorze logistyki, produkcji, w przemyśle spożywczym i w branży technicznej. Filozofia ta pozostaje niezmienna od lat. Oprócz pracy oferujemy naszym pracownikom tymczasowym także odpowiednie zakwaterowanie, wsparcie, bezpieczny przewóz oraz możliwości szkolenia i ubezpieczenia. Okazuje się, że to odpowiada pracownikom tymczasowym, zleceniodawcom i otoczeniu. Sprawia, że pracownicy są bardziej zadowoleni, wydajni i żyją w przyjemniejszych warunkach.