Monter konstrukcji stalowych

DAAR Personal Service GmbH

08/09/2021

Stawka

od 12.5 €/godzina (netto)

Lokalizacja

72213 Altensteig, Niemcy

Doświadczenie

1 rok

Dieta/Premie

Dieta 60 EUR za dzień

Branża

Administracja

Forma zatrudnienia

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Języki

Niemiecki (B2 - wyższy średniozaawansowany)

Koordynator

Tak

Rekrutacja online

Tak

dodatkowe atuty kandydata
  • Własny samochód
DAAR Personal Service GmbH jest liderem w branży HR na niemieckim rynku. Każdego roku dzięki nam pracę na terenie Niemiec podejmuje kilka tysięcy osób. W branży rekrutacyjnej działamy od 7 lat, a z każdym rokiem działalności wzrasta liczba pracowników i firm, które nam zaufały. Posiadamy niemiecki certyfikat wydany przez Bundesagentur für Arbeit.
Opis oferty

zadania

  • Budowa konstrukcji wsporczych i budowa hali

zapewniamy

  • Stabilna praca na Niemieckiej umowie
  • Zaliczki wypłacane co tydzień
  • Stawka 12,50 plus 60 € diety za dzień

oczekujemy

  • Doświadczenie z konstrukcjami stalowymi
  • Kunszt rzemieślniczy
  • Nadaje się na duże wysokości
  • Praca według rysunków
  • Sprawność fizyczna
  • Znajomość języka niemieckiego
  • Prawo jazdy i samochód
Jeżeli prowadzisz firmę i chciałbyś zatrudnić wykwalifikowanych pracowników z Polski, pomożemy Ci znaleźć odpowiednich ludzi. Napisz do nas, a znajdziemy potrzebnych Ci pracowników w naszej bazie. Zawiera ona już ponad 1500 kandydatów wykwalifikowanych w różnych dziedzinach, m. in. elektryków, spawaczy, lakierników samochodowych, hydraulików i malarzy, gotowych podjąć pracę na terenie Unii Europejskiej.