Praca w Niemczech

KMMT Investment s.r.o.

02/09/2021

Stawka

19-20 €/godzina (netto)

Lokalizacja

49716 Meppen, Niemcy

Doświadczenie

Stanowisko

Mechanik-monter maszyn i urządzeń

Branża

Operatorzy maszyn

Forma zatrudnienia

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Zakwaterowanie

Tak

Rekrutacja online

Tak

dodatkowe atuty kandydata
  • Własny samochód
  • Prawo jazdy
Opis oferty

zadania

  • Produkcja i montaż zbiorników retencyjnych do zbiorników flotacyjnych, montaż doprowadzenia wody z systemu Huber do linii myjących i jej uruchomienie, montaż separatorów Börger, produkcja i montaż oraz rury podłogowe PCV. Zainstaluj sieć przedsionkową, wykonaj konserwację pralek

zapewniamy

  • - doświadczenie w pracy opisanej powyżej
  • - Zacznij natychmiast
  • -w pracy komunikować się po niemiecku A2
  • - Certyfikat handlowy

oczekujemy

  • - Regularne opłacanie wystawionych faktur,
  • - bezpłatne zakwaterowanie,
  • - usługi pośrednictwa pracy,
Świadczymy usługi kadrowe pomiędzy niemieckim, słowackim i rumuńskim rynkiem pracy. Dobieramy odpowiednich pracowników dla naszych klientów na podstawie wymaganych kryteriów. W naszej bazie przez lata naszej działalności znajduje się duża liczba kandydatów, którym kilkukrotnie pośredniczyliśmy w pracy z pozytywnym wynikiem. Współpracując z nami zyskasz poważnego partnera personalnego, który może szybko reagować na Twoje potrzeby przez cały okres współpracy.