Spawacz MAG

DAAR Personal Service GmbH

23/08/2021

Stawka

od 15 €/godzina (netto)

Lokalizacja

Magdeburg, Niemcy

Doświadczenie

2 lata

Dieta/Premie

Dieta 60 euro netto

Stanowisko

Spawacz

Branża

Spawalnictwo

Forma zatrudnienia

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Języki

Niemiecki (A2 - podstawowy)

Koordynator

Tak

Rekrutacja online

Tak

dodatkowe atuty kandydata
  • Własny samochód
  • Certyfikaty Ważne certyfikaty spawalnicze
DAAR Personal Service GmbH jest liderem w branży HR na niemieckim rynku. Każdego roku dzięki nam pracę na terenie Niemiec podejmuje kilka tysięcy osób. W branży rekrutacyjnej działamy od 7 lat, a z każdym rokiem działalności wzrasta liczba pracowników i firm, które nam zaufały. Posiadamy niemiecki certyfikat wydany przez Bundesagentur für Arbeit.
Opis oferty

zadania

  • spawanie metoda MAG
  • dbałość o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy

zapewniamy

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • wynagrodzenie około 15 EUR netto/h (w tym 12 EUR netto na godzinę oraz dietę w wysokości 60 EUR netto za każdy przepracowany dzień)
  • zorganizowanie zakwaterowania
  • kontakt z biurem w języku polskim
  • nie prowadzimy Zeitkonta

oczekujemy

  • doświadczenie jako spawacz MAG
  • ważne certyfikaty spawalnicze
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • możliwość wyjazdu własnym samochodem
Jeżeli prowadzisz firmę i chciałbyś zatrudnić wykwalifikowanych pracowników z Polski, pomożemy Ci znaleźć odpowiednich ludzi. Napisz do nas, a znajdziemy potrzebnych Ci pracowników w naszej bazie. Zawiera ona już ponad 1500 kandydatów wykwalifikowanych w różnych dziedzinach, m. in. elektryków, spawaczy, lakierników samochodowych, hydraulików i malarzy, gotowych podjąć pracę na terenie Unii Europejskiej.