Monterzy, monterzy rur, monterzy, spawacze TIG (141), monterzy MMA (111)

KMMT Investment s.r.o.

22/07/2021

Stawka

Do negocjacji

Lokalizacja

Drezno, Niemcy

Doświadczenie

Stanowisko

Administrator bazy danych

Branża

Administracja

Forma zatrudnienia

Umowa o pracę na czas nieokreślony

dodatkowe atuty kandydata
  • Własny samochód
  • Prawo jazdy
Opis oferty

zadania

  • Poszukujemy wykwalifikowanych spawaczy CO2 -135, Monterzy, monterzy rur, monterzy, spawacze TIG (141), monterzy MMA (111) do licencji handlowej lub do stałego stosunku pracy w NRD 19 - 24 euro/godz. (w zależności od stanowiska i stażu pracy). Praca nadaje się również dla mniej doświadczonych. Praca odbywa się głównie w warsztacie, jest to długoterminowa współpraca, możliwe są nadgodziny, zapewnianie depozytów jest sprawą oczywistą. Pracujemy w całych Niemczech.
  • Tel.Nr.: +421907853145 ( proszę dzwonić w godzinach 8:00 - 16.00 )
  • E-mail: zeman@kmmt.eu