Inżynier/majster budowy – budownictwo mieszkaniowe

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego Consulting s.c. J. Bogutyn-Przybyszewska, K. Przybyszewska

20/07/2021

Stawka

Do negocjacji

Lokalizacja

Międzyzdroje, Polska

Doświadczenie

Stanowisko

Inżynier budownictwa

Branża

Budowa

Forma zatrudnienia

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Opis oferty

zadania

  • Zakres obowiązków:
  • • Prowadzenie inwestycji budowlanych zgodnie z harmonogramem
  • • Zarządzanie zespołem i czasem pracy pracowników i podwykonawców
  • • Kontrola jakości wykonywanych prac
  • • Przestrzeganie przepisów BHP

zapewniamy

  • Firma oferuje:
  • • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • • Stabilne warunki zatrudnienia
  • • Niezbędne narzędzia pracy
  • • Zakwaterowanie

oczekujemy

  • Wymagania:
  • • Wykształcenie techniczno - budowlane
  • • Doświadczenie na podobnym stanowisku w budownictwie kubaturowym
  • • Znajomość Excel’a oraz programów klasy CAD
  • • Samodzielność oraz odpowiedzialność