Specjalista ds. rekrutacji

Personnel Group Sp. z o.o.

19/07/2021

Stawka

Do negocjacji

Lokalizacja

Gliwice, Polska

Doświadczenie

1 rok

Stanowisko

Specjalista do spraw czasowego zatrudniania pracowników

Branża

Zasoby ludzkie / human resources

Forma zatrudnienia

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Języki

Rosyjski (B1 - średniozaawansowany)

Praca zdalna

Tak

dodatkowe atuty kandydata
  • Własny samochód
  • Prawo jazdy
Do aplikacji prosimy obowiązkowo załączyć klauzulę następującej treści:
 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji (zgodnie z  Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO)”.
CV prosimy wysyłać na adres: a.gruszka@personnel.com.pl tel 505 503 330
Opis oferty

zadania

  • - rekrutacja i selekcja kandydatów do pracy,
  • - tworzenie i zarządzanie bazą danych kandydatów,
  • - działania marketingowe w celu pozyskania kandydatów do pracy,
  • - terminowe i kompletne sporządzanie dokumentacji dotyczącej procesu rekrutacji,
  • - budowanie pozytywnych relacji ze współpracownikami i klientami pracodawcy,
  • - dbanie o terminowość i rzetelność powierzonych zadań.

  • • Pracę zdalną jako dodatkowe zatrudnienie w dogodnym dla siebie czasie (home office)
  • • Umowa zlecenie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • • Atrakcyjne wynagrodzenie – wyłącznie prowizyjne
  • • Zdobycie wiedzy z zakresu zatrudniania cudzoziemców i prawa pracy
  • • Pracę w międzynarodowym środowisku, szkolenia

oczekujemy

  • Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rok
  • • umiejętność pracy w zespole, terminowość, dokładność
  • • komunikatywność i dobra organizacja pracy własnej
  • Mile widziane:
  • - znajomość j.angielskiego, j.rosyjskiego lub j.ukraińskiego w stopniu komunikatywnym
  • - prawo jazdy kat.B
  • - obsługa programu e-Recruiter