!! Praca dla studentów/uczniów na okres wakacji

Concept Plus Sp. zo.o.

27/05/2021

Stawka

Do negocjacji

Lokalizacja

29323 Wietze, Niemcy

Doświadczenie

Stanowisko

Pracownik produkcji

Branża

Produkcja

Forma zatrudnienia

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Zakwaterowanie

Tak

Dojazd

Tak

Koordynator

Tak

Opis oferty

zadania

  • Miejsce pracy Haren (Ems) / Wietze Chcesz sobie dorobić podczas wakacji? Nic prostszego! Zgłoś się do nas już dziś i zarezerwuj miejsce! !! Praca dla studentów/uczniów na okres wakacji Zakres obowiązków: Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich Kontrola jakości Wykonywanie prac fizycznych przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych Oferujemy: Wynagrodzenie w wysokości 12 € brutto/h oraz dodatki i premie, czyli przy przepracowanych 172 h otrzymasz 1804 € netto! (przed potrąceniem opłaty za zakwaterowanie i ewentualny dojazd) Umowę o pracę na warunkach niemieckich Studenci oraz uczniowie są zwolnieni ze składek na ubezpieczenie społeczne Bezpłatne testy na koronawirusa podczas pracy Komfortowe warunki mieszkaniowe - pokoje max. dwuosobowe Wsparcie polskiego koordynatora Wymagania: Wytrzymałość fizyczna Pełnoletność - wymóg konieczny Umiejętność pracy w zespole Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale niewymagana Mile widziany własny samochód Telefon kontaktowy: 856759688

oczekujemy

Jest wiele agencji zatrudnienia, ale i wiele przekonujących powodów, by wybrać współpracę z Conceptem!