Rekruter (j. niemiecki)

Moteko

27/04/2021

Stawka

od 4000 zł/miesiąc (netto)

Lokalizacja

Szczecin, Polska

Doświadczenie

3 lata

Dieta/Premie

Premie od wyników

Stanowisko

Rekruter

Branża

Zasoby ludzkie / human resources

Forma zatrudnienia

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Języki

Niemiecki (A2)

MOTEKO to zespół ludzi otwartych na osoby szukające pracy w nowoczesnej firmie, gotowej na wdrażanie rozwiązań wykraczających poza utarte schematy. W ramach tej rekrutacji szukamy osoby o analitycznym podejściu do rekrutacji, będącej świetnym obserwatorem rynku pracy i odważnej w zakresie proponowanych metod rekrutacyjnych.
Opis oferty

zadania

  • Analiza rynku pracy i proponowanie rozwiązań rekrutacyjnych na podstawie obserwacji i doświadczenia
  • Oczekujemy aktywnego promowania portalu w sieciach społecznościowych poprzez m.in. budowanie indywidualnej marki pracownika jako specjalisty ds. rekrutacji – w tym m.in. udział w webinarach, szkoleniach, tworzeniu treści artykułów nt. branży HR, aktywny udział w dyskusjach tematycznych
  • Prowadzenie rekrutacji zgodnie z zamówieniami klientów
  • Specjalistyczne redagowanie ogłoszeń o pracę, doradztwo rekrutacyjne
  • Prowadzenie telefonicznych weryfikacji kandydatów (j. niemiecki)
  • Aktywny udział w pracach zespołu MOTEKO przy rozwoju portalu z ogłoszeniami o pracę

zapewniamy

  • Pracę w zespole otwartym na nowe pomysły
  • Stabilne warunki zatrudnienia w pracy na pełny etat
  • Klimatyzowane biuro w ścisłym centrum Szczecina
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – od 4.000 zł netto miesięcznie + premie kwartalne uzależnione od wyników
  • Narzędzia niezbędne do pracy (telefon, komputer, odpowiednie oprogramowanie)
  • Pracę umożliwiającą rozwój osobisty i nowe wyzwania pozwalające na wykorzystanie dotychczasowych doświadczeń
  • Umowę o pracę - na początku na okres próbny (3 miesiące), a następnie 1 rok lub od razu na czas nieokreślony
  • Dopuszczamy możliwość pracy zdalnej przez część tygodnia

oczekujemy

  • Doświadczenia w branży HR - min. 2 lata
  • Znajomości j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym…
  • …a przede wszystkim chęci do pracy i zaangażowania 😊
Naszym głównym celem jest dostarczanie celnych i skutecznych rozwiązań rekrutacyjnych. Jest to miejsce, gdzie pracodawcy mają odnaleźć specjalistów a specjaliści mają znaleźć pracodawców. Firma powstała w odpowiedzi na potrzebę obniżania kosztów rekrutacyjnych przedsiębiorstw z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych.