Ślusarz/Monter Konstrukcji

Tech-Mont Marcin Chodyra

15/04/2021

Stawka

Do negocjacji

Lokalizacja

Warszawa, Polska

Doświadczenie

Stanowisko

Ślusarz

Branża

Administracja

Forma zatrudnienia

Umowa o pracę na czas nieokreślony

dodatkowe atuty kandydata
  • Certyfikaty
Opis stanowiska pracy ŚLUSARZ / MONTER KONSTRUKCJI: wykonywanie kompleksowych prac montersko – ślusarskich, prace związane z obróbką metali, montaż i demontaż konstrukcji stalowych, rur, schodów, oraz innych WYMAGANIA: wykształcenie zawodowe, kierunkowe – mile widziane, umiejętność obsługi narzędzi ślusarskich, dobra organizacja własnej pracy, skrupulatność, dokładność, sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie, utrzymywanie porządku i przestrzeganie przepisów BHP na stanowisku pracy, łatwość wykonywania drobnych napraw i dbałość o stan jakościowy narzędzi, dyspozycyjność i gotowość do systematycznej pracy praca powyżej 3metrow Mile widziane uprawnienia, spawalnicze, palnikówca, uprawnienia E2 Praca zaczyna się 26. 04 praca na Warszawa Siekierkach osoby zainteresowane zapraszam
Opis oferty

zadania

  • wykonywanie kompleksowych prac montersko – ślusarskich, prace związane z obróbką metali, montaż i demontaż konstrukcji stalowych, rur, schodów, oraz innych

zapewniamy

  • Stała Praca od zaraz

oczekujemy

  • wykształcenie zawodowe, kierunkowe – mile widziane, umiejętność obsługi narzędzi ślusarskich, dobra organizacja własnej pracy, skrupulatność, dokładność, sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie, utrzymywanie porządku i przestrzeganie przepisów BHP na stanowisku pracy, łatwość wykonywania drobnych napraw i dbałość o stan jakościowy narzędzi, dyspozycyjność i gotowość do systematycznej pracy praca powyżej 3metrow