Embedded Test Engineer

Scalo

06/04/2021

Stawka

80-125 zł/godzina (netto)

Lokalizacja

Wrocław, Polska

Doświadczenie

Stanowisko

Tester oprogramowania komputerowego

Branża

Informatyka

Forma zatrudnienia

Kontrakt

Języki

Angielski (B2)

Opis oferty

zadania

  • budowanie strategii testów
  • tworzenie we współpracy z programistami symulacji oprogramowania i sprzętu w celu wstępnej integracji systemu i zminimalizowania błędów na rzeczywistym sprzęcie
  • analiza kompletności wymagań systemowych i programowych
  • weryfikacja jakości i bezpieczeństwa systemu zgodnie z normami
  • definiowanie przypadków testowych
  • planowanie i wykonywanie testów na różnym poziomie
  • tworzenie dokumentacji testowej i raportowanie

  • możliwość rozwoju. Co powiesz na ścieżkę w kierunku Test Leada?
  • pracę częściowo zdalną - bo wiadomo, że do pracy przy sprzęcie czasami trzeba będzie pojawić się w biurze
  • projekt dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań. Jesteśmy otwarci na zmiany i Twoje sugestie, a w tym projekcie na pewno będziesz mógł tworzyć środowisko testowe od podstaw
  • elastyczny czas pracy
  • pakiet medyczny i kartę sportową – by zadbać o zdrowie
  • pakiet szkoleń oraz dostęp do platformy Treehouse
  • pakiet relokacyjny

oczekujemy

  • doświadczenie jako Inżynier jakości w całym cyklu życia oprogramowania systemów wbudowanych
  • praktyczne doświadczenie w symulacji sprzętu
  • znajomość narzędzi testowych i umiejętność doboru odpowiednich do celu
  • chęć do pracy ze sprzętem, złączami, multimetrem, lutownicą itp.
  • znajomość języków skryptowych do definiowania i automatyzacji przypadków testowych
  • znajomość języka angielskiego
  • Dodatkowo fajnie, jeśli masz: doświadczenie w branży motoryzacyjnej - znajomość CAN, CANOpen; doświadczenie w weryfikacji bezpieczeństwa; znajomość ISO26262 i modelu V
Programowanie nie ma przed nami żadnych tajemnic. Realizujemy kompleksowe projekty programistyczne, budujemy dedykowane zespoły deweloperskie, rozwijamy systemy wbudowane dla klientów z różnych branż.