Architekt Systemów i Aplikacji - Kierownik Projektów Miejsce pracy: Warszawa

Emitel S.A.

22/03/2021

Stawka

Do negocjacji

Lokalizacja

Warszawa, Polska

Doświadczenie

Stanowisko

Projektant / architekt systemów teleinformatycznych

Branża

Technologie

Forma zatrudnienia

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Prywatna opieka medyczna

Tak

Emitel S.A. to najważniejszy operator naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej w Polsce. Od lat dzięki nam sygnały telewizji mogą być odbierane we wszystkich polskich domach. Pracujemy ponadto nad cyfryzacją radia, projektujemy i instalujemy najnowocześniejsze systemy łączności bezprzewodowej, uczestniczymy w tworzeniu inteligentnych miast oraz włączamy się w prace nad siecią 5G. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Architekt Systemów i Aplikacji - Kierownik Projektów Miejsce pracy: Warszawa
Opis oferty

zadania

  • analiza i projektowanie systemów i aplikacji w środowisku operatora telekomunikacyjnego w zakresie systemów usługowych oraz systemów zarządzania
  • definiowanie i opiniowanie HLD /LLD w zakresie integracji systemów i realizacji usług
  • mapowanie procesów i ich optymalizacja
  • analiza biznesowa, funkcjonalna i systemowa
  • dobór technologii oraz narzędzi
  • koordynacja projektów

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w prestiżowej i stabilnej firmie, będącej liderem w zakresie dostarczania rozwiązań multimedialnych w Polsce
  • bezpośredni i realny wpływ na rozwój infrastruktury aplikacji
  • atrakcyjne warunki finansowe i system premiowania
  • prywatną opiekę medyczną
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • możliwość pracy w trybie home-office
  • elastyczne godziny pracy
  • szeroką ofertę szkoleniową
  • dostęp do aplikacji z audiobookami
  • przyjazną atmosferę

oczekujemy

  • praktyczna znajomość technologii informatycznych i internetowych (system Linux, aplikacje internetowe, wirtualizacja, konteneryzacja)
  • praktyczna znajomość technologii integracyjnych systemów informatycznych z wykorzystaniem usług sieciowych
  • praktyczna znajomość architektury systemów serwerowych oraz storage
  • praktyczna znajomość technologii przetwarzania video oraz strumieniowania i dystrybucji kontentu w sieciach IP (pełna ścieżka transkodowanie, CDN, DRM, aplikacje klienckie)
  • praktyczna znajomość budowy sieci IP oraz protokołów sieciowych
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów
  • umiejętność analizy oraz dokumentowania wymagań biznesowych
  • wysokie zdolności komunikacyjne
Emitel to najważniejszy operator naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej w Polsce. Od ponad 50 lat dzięki nam sygnały telewizji mogą być odbierane we wszystkich polskich domach – na początku analogowo, a od 2013 r cyfrowo. Pracujemy nad cyfryzacją radia, projektujemy i instalujemy najnowocześniejsze systemy łączności bezprzewodowej, uczestniczymy w tworzeniu inteligentnych miast i włączamy się w prace nad siecią 5G. Wszystko co chcielibyście wiedzieć o nowoczesnej komunikacji bezprzewodowej oferuje Wam Emitel.