Technik Obiektu

Veolia Industry Polska sp. z o.o.

18/10/2020

Stawka

Do negocjacji

Lokalizacja

Wrocław, Polska

Doświadczenie

Stanowisko

Technik elektryk

Branża

Elektryka

Forma zatrudnienia

Umowa na pracę na czas określony

Opis oferty

zadania

  • • Bieżącą eksploatację, konserwację, przeglądy oraz remonty instalacji i urządzeń technicznych związanych z budynkiem naszego klienta. • Monitorowanie pracy powierzonych urządzeń oraz usuwanie awarii. • Współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych.

  • • Pracę w stabilnej międzynarodowej firmie o dużym potencjale rozwoju. • Umowa o pracę – u nas to podstawa. • Atrakcyjny system wynagradzania. • Możliwość rozwoju zawodowego oraz osobistego. • Atrakcyjne benefity (prywatna opieka medyczna wraz z pakietem stomatologicznym, NNW, karta MultiSport, dofinansowanie do wakacji, bony świąteczne). • Pracę w nowoczesnym środowisku technicznym.

oczekujemy

  • • Posiadają doświadczenie w obsłudze instalacji oraz urządzeń budynkowych (mile widziana znajomość budowy). • Wykształcenie techniczne (średnie) lub zawodowe (dziedzina elektryka, hydraulika). • Uprawnienia SEP grupa 1. • Komunikatywność i wysoka kultura osobista.
Veolia Industry Polska Sp. z o.o. - specjalizująca się głównie w kompleksowych usługach energetycznych i multitechnicznych dla obiektów przemysłowych, komercyjnych i logistyczno-magazynowych.