Specjalista ds. marketingu

Moteko

19/08/2020

Stawka

od 4000 zł/miesiąc (netto)

Lokalizacja

Szczecin, Polska

Doświadczenie

2 lata

Dieta/Premie

Do negocjacji

Stanowisko

Specjalista do spraw marketingu i handlu

Branża

Marketing/pr

Forma zatrudnienia

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Dofinansowanie szkoleń

Tak

MOTEKO to hybryda portalu z ogłoszeniami o pracę i nowoczesnej firmy rekrutacyjnej. Realizujemy to wykorzystując doświadczenie marketingowe, HR’owe, brandingowe i sprzedażowe.
Opis oferty

zadania

  • Planowanie i prowadzenie działań marketingowych
  • Marketing usług rekrutacyjnych zgodnie z ofertą portalu
  • Tworzenie i wdrażanie ofert marketingowych oraz prowadzenie działań reklamowych i wizerunkowych
  • Obsługa portali społecznościowych (FB, LinkedIN)
  • Aktywny udział w tworzeniu najlepszych rozwiązań rekrutacyjnych na rynku

zapewniamy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Praca w młodym i energicznym zespole
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne bonusy
  • Realna możliwość realizacji własnych pomysłów i współtworzenia wizerunku firmy.

oczekujemy

  • Doświadczenia w marketingu - minimum 2 lata
  • Umiejętności komunikowania się z kontrahentami i nawiązywania relacji biznesowych
  • Doświadczenia w SEM/SEO
  • Mile widziana będzie znajomość angielskiego i/lub niemieckiego.
  • Otwartego umysłu i wielu pomysłów na zwiększenie zasięgu portalu
Naszym głównym celem jest dostarczanie celnych i skutecznych rozwiązań rekrutacyjnych. Jest to miejsce, gdzie pracodawcy mają odnaleźć specjalistów a specjaliści mają znaleźć pracodawców. Firma powstała w odpowiedzi na potrzebę obniżania kosztów rekrutacyjnych przedsiębiorstw z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych.