Monter sufitów podwieszanych (JCW/05/20)

Weegree

13/05/2020

Stawka

12-13 €/godzina (netto)

Lokalizacja

Namur, Belgia

Doświadczenie

Stanowisko

Monter suchej zabudowy

Branża

Praca za granicą

Forma zatrudnienia

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Języki

Francuski (A2 - podstawowy)

Zakwaterowanie

Tak

Dojazd

Tak

Koordynator

Tak

Opis oferty

zadania

  • Montaż sufitów podwieszanych z płyt gipsowo-kartonowych.
  • Montaż stelaży aluminiowych oraz wykonanie spoin.
  • Montaż izolacji z wełny drzewnej (woliny).

zapewniamy

  • Stawkę 12€ -13€ netto/h.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
  • Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez nas.
  • Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.
  • Bezpłatny transport do pracy - dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu na podstawie kilometrówki.
  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem.
  • Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania projektu.
  • Program "Polecaj pracę" za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 3 miesiące, otrzymasz od 150 do 300€.

oczekujemy

  • Doświadczenia w wykonywaniu w/w czynności.
  • Znajomości języka francuskiego.
  • Braku przeciwwskazań do pracy na wysokości.
  • Umiejętności pracy w zespole.
  • Dodatkowym atutem będzie: znajomość języka angielskiego, doświadczenie jako monter okien, prawo jazdy kat. B., możliwość wyjazdu własnym samochodem.
WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 17 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.