Pracownik magazynu - order picker DSV Amsterdam

i-WORK

12/05/2020

Stawka

od 10.85 €/godzina (brutto)

Lokalizacja

Amsterdam, Holandia

Doświadczenie

Stanowisko

Magazynier

Branża

Praca za granicą

Forma zatrudnienia

Umowa na pracę na czas określony

Języki

Angielski (A2 - podstawowy)

Zakwaterowanie

Tak

dodatkowe atuty kandydata
  • Prawo jazdy
Opis oferty

zadania

  • Kompletowanie zamówień z elektroniką

  • legalną pracę u sprawdzonego klienta (na warunkach holenderskich)
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • wynagrodzenie co tydzień na koncie pracownika
  • zakwaterowanie na czas zatrudnienia
  • ubezpieczenie zdrowotne

oczekujemy

  • chęć długotrwałej współpracy
  • język angielski w stopniu komunikatywnym
i-Work jest międzynarodową agencją zatrudnienia. Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy na rynku polskim jak i międzynarodowym. Dostarczamy pracowników do krajów unii europejskiej jak również pracowników z Ukrainy do pracy w Polsce. Naszą misją jest dostarczenie odpowiednich pracowników do sektorów produkcyjnych, przemysłu,rolnictwa, dostarczamy również pracowników z sektora medycznego i budowlanego.