Szwaczka Holandia od zaraz - Best, Holandia

i-WORK

12/05/2020

Stawka

Do negocjacji

Lokalizacja

Best, Holandia

Doświadczenie

1 rok

Stanowisko

Szwaczka

Branża

Praca za granicą

Forma zatrudnienia

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Języki

Angielski (A1 - początkujący)

Opis oferty

zadania

  • Szycie pokrowców na markizy, rolety, parasole ogrodowe itp.

zapewniamy

  • atrakcyjne wynagrodzenie płatne tygodniowo
  • zakwaterowanie z możliwością zwrotu kosztów
  • opiekę koordynatora
  • dojazdy do pracy
  • możliwość nadgodzin

oczekujemy

  • Doświadczenie jako szwaczka
  • Minimum podstawowa znajomość j.angielskiego
  • Prawo jazdy
i-Work jest międzynarodową agencją zatrudnienia. Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy na rynku polskim jak i międzynarodowym. Dostarczamy pracowników do krajów unii europejskiej jak również pracowników z Ukrainy do pracy w Polsce. Naszą misją jest dostarczenie odpowiednich pracowników do sektorów produkcyjnych, przemysłu,rolnictwa, dostarczamy również pracowników z sektora medycznego i budowlanego.