Spawacz 141

INSPICON sp. z o.o.

11/05/2020

Stawka

5500-10000 zł/miesiąc (brutto)

Lokalizacja

Kwidzyn, Polska

Doświadczenie

Stanowisko

Spawacz 141 (tig)

Branża

Spawalnictwo

Forma zatrudnienia

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Opis oferty

zadania

  • Spawanie metodą 141 (TIG)

zapewniamy

  • stałą prace na umowę w rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne zarobki,
  • pracę w młodym zespole,
  • możliwość rozwoju poprzez uzyskiwanie uprawnień, szkoleń,
  • pracę w kraju oraz za granicą,
  • Podczas ewentualnej pracy poza miejscem zatrudnienia zapewniamy: - wypłacane do wynagrodzenia diety delegacyjne, - transport osób, - noclegi.

oczekujemy

  • posiadania doświadczenia w spawaniu metodami 111 i 141,
  • pracy w zespole,
  • wysokiego poczucia odpowiedzialności za wykonywane zadania,
  • uczciwości.
INSPICON sp. z o.o. - Nadrzędnym naszym celem jest zapewnienie realizacji wysokiej jakości usług wykonawstwa montażu i remontów urządzeń przemysłowych w oparciu o sprawne zarządzanie i traktowanie klientów zgodnie z ich oczekiwaniami, a tym samym dostarczanie naszym Klientom maksymalnej satysfakcji z współpracy z Nami.