Pracownik biurowy w transporcie międzynarodowym

Phenix sp. z o.o.

08/05/2020

Stawka

2600-3500 zł/miesiąc (brutto)

Lokalizacja

89-400 Sępólno Krajeńskie, Polska

Doświadczenie

Stanowisko

Pracownik biurowy

Branża

Administracja

Forma zatrudnienia

Umowa na pracę na czas określony

Opis oferty

zadania

  • Duża firma transportowa poszukuje młodych i ambitnych pracowników do przeszkolenia na stanowiska obsługujące kierowców w transporcie międzynarodowym. Wdrożymy i zatrudnimy osoby do obowiązków spedycyjno – logistycznych.

zapewniamy

  • ciekawą pracę w młodym zespole,
  • możliwość nauki od najlepszych,
  • zatrudnienie w formie umowy o pracę,
  • możliwość wyboru pracy: - w tradycyjnym systemie godzinowym albo - w godzinach nocnych.

oczekujemy

  • dobrej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie,
  • wykształcenia co najmniej średniego ( mile widziani studenci i absolwenci kierunku spedycja),
  • zaangażowania w powierzone obowiązki,
  • pozytywnej energii do pracy w zespole,
  • umiejętności obsługi komputera.
Phenix sp. z o.o. - Agencja pośrednictwa pracy działająca na rynku od 2015 roku