Kurier

QuickJobs.de - Personal Management

06/05/2020

Stawka

od 12 €/godzina (brutto)

Lokalizacja

Akwizgran, Niemcy

Doświadczenie

Stanowisko

Kurier

Branża

Praca za granicą

Forma zatrudnienia

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Opis oferty

zadania

  • dostarczanie pakietów do osób prywatnych i firm
  • sortowanie i przygotowywanie pakietów na wyjazd

zapewniamy

  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • praca od zaraz., mozliwość pracy na czas nieokreślony
  • stawka 12,- €/h brutto
  • zatrudnienie na cały etat (45h/tydz.) godz.05:30-14:30
  • możliwe nadgodziny
  • pracodawca oferuje zakwaterowanie
  • wlasne zakwaterowanie w Aachen lub okolicach

oczekujemy

  • doświadczenie na tym stanowisku nie jest wymagane
  • znajomość j. niemieckiego nie jest wymagana
  • prawo jazdy kat. B
QuickJobs.de jest niemiecką firmą pośrednictwa pracy dla osób wszystkich grup zawodowych, zainteresowanych podjęciem pracy w Niemczech i innych krajach niemieckojęzycznych. Proponujemy zatrudnienie bezpośrednio u zagranicznego pracodawcy!