ELEKTRYK

QuickJobs.de - Personal Management

06/05/2020

Stawka

od 14 €/godzina (brutto)

Lokalizacja

Berlin, Niemcy

Doświadczenie

Dieta/Premie

13

Stanowisko

Elektryk budowlany

Branża

Praca za granicą

Forma zatrudnienia

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Języki

Niemiecki (A2 - podstawowy)

Opis oferty

zadania

  • wykonywanie typowych instalacji elektrycznych w nowych i starych budynkach, renowacje itp.

  • praca od zaraz na czas nieokreślony, w Berlinie i okolicach
  • wynagrodzenie od 14,00€
  • dieta 13,- € za dzien
  • zatrudnienie 45h w tyg.
  • praca od Pon.-Sob.
  • możliwe nadgodziny do zapłaty
  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy, na niemieckich warunkach
  • własne zakwaterowanie w Berlinie lub okolicach

oczekujemy

  • mile widziany zawód elektryka
  • komunikatywnej znajomości j. niemieckiego
  • min. 1-rocznego doświadczenia w pracy na tym stanowisku
QuickJobs.de jest niemiecką firmą pośrednictwa pracy dla osób wszystkich grup zawodowych, zainteresowanych podjęciem pracy w Niemczech i innych krajach niemieckojęzycznych. Proponujemy zatrudnienie bezpośrednio u zagranicznego pracodawcy!