Monter automotiv (K/M)

Carpediem Personal

05/05/2020

Stawka

od 1600 €/miesiąc (netto)

Lokalizacja

Monachium, Niemcy

Doświadczenie

Stanowisko

Monter elektroniki samochodowej

Branża

Praca za granicą

Forma zatrudnienia

Umowa na pracę na czas określony

Zakwaterowanie

Tak

Opis oferty

zadania

  • Praca przy częściach samochodowych

zapewniamy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 1600 € netto miesięcznie
  • Możliwe wyższe wynagrodzenie w zależności od umiejętnośc
  • Niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych
  • Darmowe mieszkanie

oczekujemy

  • Prawo jazdy kat. B oraz własny środek transportu będą dodatkowym atutem
Carpediem Personal to agencja pośrednictwa pracy z ponad 10 letnim doświadczeniem. Oferujemy pracę w Niemczech w różnych branżach. Znajdziesz u nas tylko legalne i sprawdzone zatrudnienie. Legalność naszej działalności potwierdzona jest certyfikatem KRAZ 6760. Zaufało nam tysiące kandydatów i kilkadziesiąt największych firm w Niemczech.