ŚLUSARZ Z UMIEJĘTNOŚCIĄ SPAWANIA ( K/M)

Carpediem Personal

05/05/2020

Stawka

od 2000 €/miesiąc (netto)

Lokalizacja

Lipsk, Niemcy

Doświadczenie

Stanowisko

Ślusarz

Branża

Praca za granicą

Forma zatrudnienia

Umowa na pracę na czas określony

Języki

Niemiecki (A2 - podstawowy)

Zakwaterowanie

Tak

Opis oferty

zadania

  • Naprawa i konserwacja maszyn i systemów w maszynach i instalacjach na hali produkcyjnej
  • Budowa/przekształcenie części maszyn i urządzeń
  • Produkcja i przekształcanie części składowych maszyn
  • Planowanie i przygotowanie zadań

  • stabilne długoterminowe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek
  • atrakcyjne wynagrodzenie

oczekujemy

  • Doświadczenie w pracach ślusarskich
  • Praktyczne umiejętności spawalnicze
  • Znajomość języka niemieckiego
  • Znajomość rysunku technicznego
Carpediem Personal to agencja pośrednictwa pracy z ponad 10 letnim doświadczeniem. Oferujemy pracę w Niemczech w różnych branżach. Znajdziesz u nas tylko legalne i sprawdzone zatrudnienie. Legalność naszej działalności potwierdzona jest certyfikatem KRAZ 6760. Zaufało nam tysiące kandydatów i kilkadziesiąt największych firm w Niemczech.