09/07/2021

Jak skutecznie wypromować ofertę pracy?
Poszukując pracownika, warto wykorzystać wszystkie możliwości, aby go szybko znaleźć. Czy wiesz, że decydując się na współpracę z nami, możesz promować swoją ofertę pracy, zwiększając tym samym szansę na znalezienie pracownika?
To właśnie pracownicy mają decydujący wpływ na rozwój każdej firmy. Jako osoba prowadząca działalność gospodarczą, z pewnością masz tego świadomość. Czy możesz sobie pozwolić na to, aby najlepszych w branży zatrudniła twoja konkurencja? Z pewnością nie. Właśnie dlatego tak ważne jest, abyś miał wiedzę na temat tego, jak promować swoją ofertę pracy.
Okazuje się, że dziś, gdy bezrobocie jest bardzo niskie, a specjaliści mówią o rynku pracy pracownika, nie wystarczy tylko zamieścić ogłoszenia o pracę – konieczne jest jeszcze jego promowanie. Dla ciebie, jako pracodawcy, wiąże się to z kosztami. Korzystając z naszej pomocy, możesz zoptymalizować koszty i jednocześnie zwiększyć szansę na znalezienie pracownika. 

Co oferujemy? 
Nie napiszemy za ciebie oferty pracy, ale umożliwimy jej opublikowanie na poczytnym, lokalnym portalu z ogłoszeniami. Jeżeli szukasz pracownika, to dobrze trafiłeś – ogłoszenie możesz umieścić na tym portalu.
Aby zamieścić ogłoszenie, będziesz musiał zapłacić. Takie rozwiązanie jest celowe – w ten sposób możemy ustrzec osoby poszukujące zatrudnienia przed oszustami wyłudzającymi dane osoby. Oszuści najczęściej zamieszczają fałszywe ogłoszenia na darmowych portalach – niewielu chce płacić za wystawienie oferty, której treść w zestawieniu z innymi będzie wydawać się podejrzana.

Cyklicznie szukasz pracowników? Wybierz pakiet ogłoszeń!
Mała firma przeprowadza rekrutację sporadycznie – wówczas, gdy potrzebuje pracownika. Inaczej jest w przypadku dużych firm, które poszukują pracowników cyklicznie. Twoja firma należy do tych drugich? Czas zatem rozważyć możliwość wykupienia pakietu. Dzięki takiemu nie będziesz musiał płacić za każdorazowe wystawienie ogłoszenia. To oszczędność pieniędzy i czasu. 

Jakie ogłoszenia i usługi przygotowaliśmy dla Ciebie?
  • Ogłoszenie Start
  • Ogłoszenie Rekruter 
  • Ogłoszenie kandydat gwarantowany
  • Rekrutacja od A do Z
  • Promocja na Facebooku oraz LinkedIn
  • Employer Branding
  • Umawianie spotkań tylko z kandydatami którzy spełniają kryteria
  • Udział w tygodniach branżowych
  • Organizowanie spotkań integracyjnych 
Wykupienie jednego z powyższych sprawi, że Twoje ogłoszenie pojawi się na naszej stronie i będzie wyróżnione na naszym portalu. Chcesz zapoznać się z kosztem poszczególnych abonamentów? Zrobisz to na stronie https://www.moteko.pl/strefa-pracodawcy 

Możemy również promować twoje ogłoszenie…
…w mediach społecznościowych. Z pewnością masz świadomość tego, jak popularnym kanałem informacji jest np. Facebook. Jeżeli zdecydujesz się na taką ofertę, to twoje ogłoszenie pojawi się w na naszym profilu. Dodatkowo możemy również promować ogłoszenie na Facebooku (post sponsorowany).