Portal with job offers

Moteko.pl
- where opportunities
are born

efficiently and directly

What job are you looking for?

News

14/02/2022

Czy warto szukać pracy dla elektryka za granicą?

More

14/02/2022

Praca dla hydraulika za granicą – podstawowe informacje

More

24/01/2022

Praca dla spawacza za granicą – podstawowe informacje

More

24/01/2022

Operator wózka widłowego – co warto wiedzieć o jego pracy?

More

How we work?

Set up an account that is also your CV
Search for listings that interest you or the the employer searches for you
Apply with a single click

Key information

19/01/2022

Przebranżowienie – czyli jak się przekwalifikować

More

01/10/2021

O zarobkach podczas rozmowy o pracę?

More

17/09/2021

Tatuaż a praca

More


Celne i skuteczne rozwiązania rekrutacyjne dla pracodawców oraz kandydatów – to wyróżnia portal z ofertami pracy Moteko. Wiemy, że zarówno znalezienie pracy, jak i zatrudnienie odpowiedniego pracownika nie zawsze jest łatwym zadaniem. Dlatego stale dążymy do uproszczenia procesu rekrutacji poprzez wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Oprócz bezpłatnej oferty dla kandydatów proponujemy również płatne pakiety ogłoszeń dla rekruterów oraz specjalną strefę pracodawcy

Prężnie rozwijający się portal z ofertami pracy w Polsce i za granicą

Skomplikowane usługi świadczymy w prosty, wręcz minimalistyczny sposób, ułatwiając tym samym aplikowanie na dane stanowisko oraz pozyskiwanie pracowników. Szukasz zatrudnienia w swoim mieście? A może interesuje Cię praca za granicą? Na naszym portalu znajdziesz ponad 40 tysięcy ofert pracy nie tylko z Polski. Moteko to miejsce, w którym ogłaszają się pracodawcy z Niemiec, Holandii, Belgii i wielu innych europejskich państw. Łatwość aplikowania umożliwia szybkie wysłanie swojego CV do wybranego rekrutera. Atrakcyjna szata graficzna zapewnia natomiast przejrzystość i intuicyjne poruszanie się po stronie portalu internetowego. 

Moteko – miejsce spotkań specjalistów i pracodawców z różnych branż

Naszym celem jest sprawne i bezpośrednie tworzenie okazji do spotkań pomiędzy wykwalifikowanymi specjalistami poszukującymi pracy a rekruterem, który oferuje konkretne stanowisko. Praca w Polsce czy za granicą budzi w Tobie wątpliwości? Polecamy nasz niezbędnik, który wyposaży Cię w potrzebną wiedzę i odpowie na zagadnienia związane m.in. z postrzeganiem tatuaży w pracy, stworzeniem skutecznego CV czy kwestii zarobków. Zajrzyj również w zakładkę z aktualnościami, aby być na bieżąco z najnowszymi doniesieniami na temat znajomości obcego języka, zakwaterowania, porady HR i nie tylko. Sprawdź nasze oferty pracy i znajdź zatrudnienie w prosty oraz szybki sposób!