Arbeitgeber checken

Firma Dotfusion powstała w 2012 roku i zajmuje się realizacją projektów internetowych. Opracowujemy i tworzymy aplikacje bazodanowe oraz wdrażamy gotowe systemy. Oferujemy pomoc przy realizacji projektów dofinansowanych z Unii Europejskiej, a także świadczymy stałą obsługę dla naszych Klientów. KREATYWNOŚĆ TO WYMYŚLANIE, EKSPERYMENTOWANIE, WZRASTANIE, RYZYKOWANIE, ŁAMANIE ZASAD I DOBRA ZABAWA.

ZOBACZ OFERTY

Naszym głównym celem jest dostarczanie celnych i skutecznych rozwiązań rekrutacyjnych. Jest to miejsce, gdzie pracodawcy mają odnaleźć specjalistów a specjaliści mają znaleźć pracodawców. Firma powstała w odpowiedzi na potrzebę obniżania kosztów rekrutacyjnych przedsiębiorstw z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

ZOBACZ OFERTY

Jeżeli prowadzisz firmę i chciałbyś zatrudnić wykwalifikowanych pracowników z Polski, pomożemy Ci znaleźć odpowiednich ludzi. Napisz do nas, a znajdziemy potrzebnych Ci pracowników w naszej bazie. Zawiera ona już ponad 1500 kandydatów wykwalifikowanych w różnych dziedzinach, m. in. elektryków, spawaczy, lakierników samochodowych, hydraulików i malarzy, gotowych podjąć pracę na terenie Unii Europejskiej.

ZOBACZ OFERTY

Carpediem Personal to agencja pośrednictwa pracy z ponad 10 letnim doświadczeniem. Oferujemy pracę w Niemczech w różnych branżach. Znajdziesz u nas tylko legalne i sprawdzone zatrudnienie. Legalność naszej działalności potwierdzona jest certyfikatem KRAZ 6760. Zaufało nam tysiące kandydatów i kilkadziesiąt największych firm w Niemczech.

ZOBACZ OFERTY

Nasze działania ukierunkowane są na zaspokojenie potrzeb naszego Klienta, obraną politykę realizujemy w oparciu o poniższe zasady: indywidualne podejście do klienta, korzystna relacja jakości do ceny, wieloletnie doświadczenie w branży rolniczej.

ZOBACZ OFERTY

QuickJobs.de jest niemiecką firmą pośrednictwa pracy dla osób wszystkich grup zawodowych, zainteresowanych podjęciem pracy w Niemczech i innych krajach niemieckojęzycznych. Proponujemy zatrudnienie bezpośrednio u zagranicznego pracodawcy!

ZOBACZ OFERTY

Phenix sp. z o.o. - Agencja pośrednictwa pracy działająca na rynku od 2015 roku

ZOBACZ OFERTY

INSPICON sp. z o.o. - Nadrzędnym naszym celem jest zapewnienie realizacji wysokiej jakości usług wykonawstwa montażu i remontów urządzeń przemysłowych w oparciu o sprawne zarządzanie i traktowanie klientów zgodnie z ich oczekiwaniami, a tym samym dostarczanie naszym Klientom maksymalnej satysfakcji z współpracy z Nami.

ZOBACZ OFERTY

i-Work jest międzynarodową agencją zatrudnienia. Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy na rynku polskim jak i międzynarodowym. Dostarczamy pracowników do krajów unii europejskiej jak również pracowników z Ukrainy do pracy w Polsce. Naszą misją jest dostarczenie odpowiednich pracowników do sektorów produkcyjnych, przemysłu,rolnictwa, dostarczamy również pracowników z sektora medycznego i budowlanego.

ZOBACZ OFERTY

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 17 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

ZOBACZ OFERTY

Blue Line - Wspólnie z naszymi oddanymi lokalnymi partnerami zapewniamy wykwalifikowaną i opiekuńczą opiekę i personel pielęgniarski z Europy Wschodniej w celu zapewnienia niezawodnej całodobowej opieki w domu. Dzięki naszym kompetencjom, wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie usług opiekuńczych i pielęgniarskich oraz ogólnoeuropejskiej sieci partnerskiej dokładamy wszelkich starań, aby jak najwięcej rodzin mogło korzystać z tego ludzkiego i niedrogiego rozwiązania. Aby móc zaoferować naszym klientom różnorodną ofertę, współpracujemy z oddanym zespołem kompetentnych pracowników. Wspieramy naszych klientów w poszukiwaniu odpowiedniej pielęgniarki i jesteśmy dostępni jako kompetentny partner z radą i działaniem.

ZOBACZ OFERTY

FACH WORK – pośredniczymy w legalnym i bezpiecznym zatrudnieniu w Niemczech! Posiadamy Certyfikat nadany przez Marszałka Województwa Śląskiego, o numerze 23085. Jesteśmy Agencją pracy za granicą świadczącą usługi pośrednictwa pracy w Niemczech dla fachowców branży budowlanej. Naszym celem jest poszukiwanie kandydatów do pracy z odpowiednimi kwalifikacjami, spełniającymi oczekiwania potencjalnych pracodawców niemieckich za godne wynagrodzenie. Przez cały okres zatrudnienia, służymy pracownikom pomocą w relacjach z pracodawcą. Nasze kompetencje zawodowe pozwalają nam działać rzetelnie i profesjonalnie. Zapraszamy do skorzystania z naszych ofert pracy.

ZOBACZ OFERTY