Portal mit stellenangeboten

Moteko.pl
hier entstehen
Möglichkeiten

problemlos und direkt

Welchen job suchst du?

Aktuelles

14/02/2022

Czy warto szukać pracy dla elektryka za granicą?

Mehr

14/02/2022

Praca dla hydraulika za granicą – podstawowe informacje

Mehr

24/01/2022

Praca dla spawacza za granicą – podstawowe informacje

Mehr

24/01/2022

Operator wózka widłowego – co warto wiedzieć o jego pracy?

Mehr

Wie funktioniert das portal?

Sie erstellen ein Account, das zugleich Ihr Lebenslauf ist
Entweder suchen Sie die Stellenangebote selbst oder Sie werden von Arbeitgebern gesucht
Bewerbung mit einem Click

Wesentliches

19/01/2022

Przebranżowienie – czyli jak się przekwalifikować

Mehr

01/10/2021

O zarobkach podczas rozmowy o pracę?

Mehr

17/09/2021

Tatuaż a praca

Mehr


Celne i skuteczne rozwiązania rekrutacyjne dla pracodawców oraz kandydatów – to wyróżnia portal z ofertami pracy Moteko. Wiemy, że zarówno znalezienie pracy, jak i zatrudnienie odpowiedniego pracownika nie zawsze jest łatwym zadaniem. Dlatego stale dążymy do uproszczenia procesu rekrutacji poprzez wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Oprócz bezpłatnej oferty dla kandydatów proponujemy również płatne pakiety ogłoszeń dla rekruterów oraz specjalną strefę pracodawcy

Prężnie rozwijający się portal z ofertami pracy w Polsce i za granicą

Skomplikowane usługi świadczymy w prosty, wręcz minimalistyczny sposób, ułatwiając tym samym aplikowanie na dane stanowisko oraz pozyskiwanie pracowników. Szukasz zatrudnienia w swoim mieście? A może interesuje Cię praca za granicą? Na naszym portalu znajdziesz ponad 40 tysięcy ofert pracy nie tylko z Polski. Moteko to miejsce, w którym ogłaszają się pracodawcy z Niemiec, Holandii, Belgii i wielu innych europejskich państw. Łatwość aplikowania umożliwia szybkie wysłanie swojego CV do wybranego rekrutera. Atrakcyjna szata graficzna zapewnia natomiast przejrzystość i intuicyjne poruszanie się po stronie portalu internetowego. 

Moteko – miejsce spotkań specjalistów i pracodawców z różnych branż

Naszym celem jest sprawne i bezpośrednie tworzenie okazji do spotkań pomiędzy wykwalifikowanymi specjalistami poszukującymi pracy a rekruterem, który oferuje konkretne stanowisko. Praca w Polsce czy za granicą budzi w Tobie wątpliwości? Polecamy nasz niezbędnik, który wyposaży Cię w potrzebną wiedzę i odpowie na zagadnienia związane m.in. z postrzeganiem tatuaży w pracy, stworzeniem skutecznego CV czy kwestii zarobków. Zajrzyj również w zakładkę z aktualnościami, aby być na bieżąco z najnowszymi doniesieniami na temat znajomości obcego języka, zakwaterowania, porady HR i nie tylko. Sprawdź nasze oferty pracy i znajdź zatrudnienie w prosty oraz szybki sposób!